Kontakty

Pokud jste z Klatov nebo okolí a sháníte právě nového praktického lékaře nebo u sebe máte podezření na alergii, budeme rádi, rozhodnete-li se vydat se právě do naší ordinace. Na následujících kontaktních spojeních se s námi kdykoli můžete domluvit na podrobnostech nebo si objednat termín své příští návštěvy.

MUDr. Helena Jiráková
ordinace praktického lékaře pro dospělé
alergologie a klinická imunologie

IČ: 2516225

Adresa:
Pod Hůrkou 607/III
339 01 Klatovy

Telefon:
376 312 279

E-mail:
helena.jirakova@tiscali.cz

Web:
www.alergologie-klatovy.cz

Nenechte se trápit svými problémy a zkuste je svěřit zkušenému profesionálovi, abyste se jich mohli zbavit co nejdříve. Věříme, že Vám spolupráce s naší ordinací bude vyhovovat!

Kde nás najdete v Klatovech

Služby alergologa a praktického lékaře pro dospělé nabízíme v ordinaci MUDr. Jirákové všem pacientům z Klatov i z jejich širokého okolí. Pokud se na návštěvu do naší ordinace chystáte poprvé, najdete ji v ulici Pod Hůrkou v městské části Klatovy III. Sídlíme v nenápadné budově uprostřed panelového sídliště, hned vedle místní pošty a samoobsluhy. Zaparkovat můžete během své návštěvy hned před budovou ordinace. Pokud plánujete při cestě za námi využít veřejnou dopravu, přijet můžete městskými autobusovými linkami 2 a 4, které Vám zastaví na zastávce Podhůrecká – u prodejny (3 minuty pěšky). Přejeme šťastnou cestu a těšíme se na osobní setkání s Vámi!