Zkušenosti ordinace

Lékařské služby v oblasti alergologie a praktického lékařství nabízíme v ordinaci MUDr. Heleny Jirákové už několik desítek let a pod rukama nám tak prošly stovky pacientů, kterým jsme pomohli identifikovat jejich běžné i neobvyklé zdravotní problémy a vrátit se co nejrychleji do běžného života. Jsme rádi, že naši pacienti hodnotí naši péči pozitivně a snažíme se držet si vysokou úroveň péče dlouhodobě.

Už od samého začátku si dáváme záležet na tom, aby u nás každý pacient dostal špičkovou moderní péči, která bude přesně odpovídat jeho individuálním potřebám. Ke každému z pacientů přistupujeme s respektem, pečlivě dbáme i na ty nejmenší detaily a věnujeme dostatek času i zdánlivě nepodstatným problémům, abychom nic nepodcenili. Dělá nám radost, že se nám náš přístup vyplácí a že za sebou máme spoustu úspěšných spoluprací s pacienty.

I po letech práce je pro nás důležité své služby rozvíjet, soustavně se vzdělávat ve vývoji v oboru a sledovat nové poznatky. Snažíme se, abyste od nás dlouhodobě dostávali opravdu kvalitní péči a mohli se tak svých potíží zbavit co nejrychleji. Věříme, že Vám naše služby budou vyhovovat stejně jako stovkám našich stávajících pacientů!

MUD. Helena Jiráková se alergologii, klinické imunologii a všeobecnému lékařství věnuje už od roku 1967, kdy promovala na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Vlastní lékařskou praxi vede v Klatovech dlouhodobě, soustavně se věnuje také celoživotnímu vzdělávání v oboru.